Spôsoby dopravy

 

Existuje niekoľko možností, ako po nákupe prevziať svoj tovar. 
Vyberte si tú, ktorá je Vám najbližšia.

UPS

Zásielková spoločnosť UPS dodanie 3-5 dní 
cena 4 €; od 120 € zdarma!

Spoločnosť UPS odporúčame všetkým zákazníkom, ktorí nechcú tovar vyzdvihovať na pošte a zároveň sú pravidelne dostupné a schopní prevziať balík na dodacej adrese.Výhoda tejto služby je jej flexibilnosť a spoľahlivosť. Tovar býva zvyčajne doručený do 3-5 pracovných dní od dátumu expedície.

Objednávky nad 120 € majú túto verziu poštovného zdrama!

Viac informácií:

Prepravná spoločnosť GLS doručujú tovar zvyčajne do 3-5 pracovných dní po celej SR. V prípade, že Vás vodič nezastihne na danej adrese, nechá Vám v schránke oznámenky a bude sa Vás ešte 2x snažiť na danej adrese zastihnúť, celkom teda 3 pokusy o doručenie zásielky. Zásielka môže byť na požiadanie poistená až do 2500 € zdarma.


Reklamácie: V prípade, že príde zásielka (obal) zjavne poškodená, je nutné vadu oznámiť vodičovi a poznamenať do prepravného listu.Zásielku je tak možné prevziať aj s touto vadou bez obavy s následným uplatňovaním prípadné škody.

Obsah zásielky skontrolujte po odchode vodiča, vodič nečaká na kontrolu obsahu pri odovzdávaní - skryté vady je možné ohlásiť do 3 dní po prevzatí zásielky a požiadať o spísanie zápisu o škode. Riaďte sa vždy podľa aktuálnych Obchodných podmienok !

Slovenská pošta

Balík 1. triedy od Slovenského doručenie do 3-5 dní 
cena 4 €

Ak si chcete tovar vyzdvihnúť na svojej pošte, vyberte službu Slovenské pošty. Určené sú najmä pre ľudí, ktorý nie sú pravidelne k zastihnutiu na dodacej adrese. Pošta sa najskôr pokúsi zásielku doručiť a v prípade nedoručenia potom zásielku možno kedykoľvek vyzdvihnúť do 7 dní na pošte. Lehota 7 dní sa dá predĺžiť.

Objednávky nad 300 € majú túto verziu poštovného za 2 €, od 400 € zdarma!

Viac informácii:

V prípade, že nebudete zastihnutý na uvedenej adrese, bude zásielka uložená na najbližšej pošte, kde skladujú balíky a Vy budete upozornený tzv. Výzvou vo Vašej schránke. Poštu je možné požiadať o opakované doručenie počas pravidelných obchôdzok.

Pozor. Ak si tovar nevyzdvihnete do 7 kalendárnych dní, je automaticky odosielaný späť.

Reklamácie: V prípade prevzatia zásielky poškodené počas prepravy je nutné túto skutočnosť reklamovať u Slovenskej pošty okamžite, prípadne nasledujúci pracovný deň!

GLS

Zásielková spoločnosť GLS dodanie 3-5 dní 
cena 4 €

Spoločnosť GLS odporúčame všetkým zákazníkom, ktorí nechcú tovar vyzdvihovať na pošte a zároveň sú pravidelne dostupné a schopní prevziať balík na dodacej adrese. Výhoda tejto služby je jej flexibilnosť a spoľahlivosť. Tovar býva zvyčajne doručený do 3-5 pracovných dní od dátumu expedície.

Objednávky nad 120 € majú túto službu za cenu 2 €, od 400 € zdrama!

Viac informácií:

Prepravná spoločnosť GLS doručujú tovar zvyčajne do 3-5 pracovných dní po celej SR. Maximálna hodnota poistenia u zásielky je 500 €!

Reklamácie: V prípade, že príde zásielka (obal) zjavne poškodená, je nutné vadu oznámiť vodičovi a poznamenať do prepravného listu.Zásielku je tak možné prevziať aj s touto vadou bez obavy s následným uplatňovaním prípadnej škody.

Obsah zásielky skontrolujte po odchode vodiča, vodič nečaká na kontrolu obsahu pri odovzdávaní - skryté vady je možné ohlásiť do 3 dní po prevzatí zásielky a požiadať o spísanie zápisu o škode. Riaďte sa vždy podľa aktuálnych Obchodných podmienok !

DPD

Expresné doručenie spoločnosťou DPD, dodania 1-2 dni 
cena 6 €

Spoločnosť DPD odporúčame všetkým zákazníkom, ktorí nechcú tovar vyzdvihovať na pošte a zároveň sú pravidelne dostupní a schopní prevziať balík na dodacej adrese. Výhoda tejto služby je jej rýchlosť, ktorá je garantovaná do 2 pracovných dní, obvykle však balík chodí už nasledujúci pracovný deň.

Objednávky nad 300 € majú túto verziu poštovného za 3 €, objednávky na 450 € zdrama!

Viac informácií:

Prepravná spoločnosť DPD doručujú tovar zvyčajne do 24 hodín po celej SR. Tovar Vám bude doručený najneskôr druhý pracovný deň od dátumu expedície objednávky. Potvrdenie o odoslaní  Vám príde na email ihneď, ako bude Vaša zásielka expedovaná vr. čísla balíku, pod ktorým je balík možné sledovať a kontrolovať priebeh jeho dodania.

Tovar je doručovaný v pracovné dni, 9:00 - 18:00, presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. DPD však ponúka aspoň približný harmonogram doručovania . Ak prepravcom nebudete zastihnutý, dostanete do schránky informáciu s ďalším pokusom o doručenie. 

V prípade, že ste dostali číslo balíka, ale odkaz je neplatný, počkajte prosím akonáhle DPD sprevádzkuje odkaz (zvyčajne niekoľko hodín, max 1 deň).

Reklamácie: V prípade, že príde zásielka (obal) zjavne poškodená, je nutné vadu oznámiť vodičovi a poznamenať do prepravného listu.Zásielku je tak možné prevziať aj s touto vadou bez obavy s následným uplatňovaním prípadné škody.

Obsah zásielky skontrolujte po odchode vodiča, vodič nečaká na kontrolu obsahu pri odovzdávaní - skryté vady je možné ohlásiť do 3 dní po prevziatí zásielky a požiadať o spísanie zápisu o škode. Riaďte sa vždy podľa aktuálnych Obchodných podmienok !

Osobný odber, dodanie 2-5 dní 
cena 2,48 €, zadarmo od 100 €

Tovar je možné si osobne vyzdvihnúť na niekoľkých odberných miestach. Ihneď akonáhle bude tovar pre Vás pripravený na vyzdvihnutie, dostanete informačnú SMS a email s podrobnými informáciami.

Objednávky nad 100 € majú túto službu zdrama! 
Zoznam výdajných miest:  

Načítání: seznam poboček osobního odběru

Spôsoby platby za tovar

 

Existuje mnoho spôsobov ako uhradiť nákup u nás. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. 

Platba dobierkou 
poplatok 1 €

  • Tovar zaplatíte prepravcovi pri dodaní, priamo na Vami určenej adrese.

Platba bankovým prevodom 
poplatok 0 Sk

  • Po odoslaní objednávky Vám bude na e-mailovú adresu odoslaný príkaz na úhradu.
  • Ak máte účet u FIO banky, zaznamenáme Vašu úhradu do 15 minút. V ostatných prípadoch môže vzhľadom k bankovým prevodom pripísania trvať 1-3 pracovné dni.

Kartou online 
poplatok 5 € 

  • Platba pomocou platobnej karty prostredníctvom PayPal (nie je nutná registrácia). Ak vlastníte platobnú kartu, ktorá umožňuje platby na internete, môžete ju využiť na úhradu tovaru online. Na konci objednávky len zadáte svoje dvanásťmiestne číslo karty a CVC / CVV kód.Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný, predajca ani nikto zo zamestnancov neuvidí žiadne dôverné informácie o transakcii, informácie predávate priamo banke. Platbu pomocou platobných kariet sprostredkováva firma PayPal.

PayPal 
poplatok 5 € 

  • V našom eshope je možné zaplatiť aj pomocou medzinárodnej služby PayPal, ktorá je vo svete veľmi obľúbená. Po odoslaní Vašej objednávky ste automaticky presmerovaný na platobnú bránu PayPal, kde po prihlásení iba potvrdíte predvyplnené platbu. Platbu následne evidujeme na našom účte v priebehu niekoľkých minút. Platiť môžete aj platobnými kartami.