•  
 • Drift HD LED kábel

  Drift HD LED kábel

  Drift HD LED kábel

  LED kábel pre Drift HD umožňuje rýchly prehľad o stave kamery aj keď ju nemáte v zornom uhle (napríklad pri montáži na helmu, kedy nevidíte, či záznam videa beží a nevidíte na indikátor na kamere. Dve úrovne jasu LED diódy na konci kábla informujú o tom, či je kamera zapnutá alebo či prebieha záznam videa.

  Viac detailov

  Cena a objednávka
  • 15,20 € s DPH

  • Našli ste lepšiu cenu?
  • Našli ste lepšiu cenu?

   * Povinná pole

   Budeme sa snažiť vám odpovedať čo najskôr.

   Zavrieť nebo  

  Drift HD LED kábel

  LED kábel pre Drift HD umožňuje rýchly prehľad o stave kamery aj keď ju nemáte v zornom uhle (napríklad pri montáži na helmu, kedy nevidíte či záznam videa beží a nevidíte na indikátor na kamere. Dve úrovne jasu LED diódy na konci kábla informujú o tom, či je kamera zapnutá, alebo či prebieha záznam videa. Už nebudete musieť kameru dávať dole z prilby, alebo sa pýtať ostatných - umiestnením diódy LED kábla získate 100% prehľad o stave kamery. Veľmi užitočné, ak používate diaľkové ovládanie a nepočujete pípnutie kamery pri spúšťaní záznamu videa. Nutnosť pre tých, ktorí behom aktivity zapínajú a vypínajú záznam videa a chcú mať absolútny prehľad o prevádzkovom režime kamery. Koniec kábla - LED diódu - je vhodné umiestniť do zorného uhla, teda na kraj okuliarov, alebo predná časť integrálnej prilby. 

  Špecifikácie: 
  Kábel s červenou LED diódou, dĺžka 1m. 
  Pripojenie do mini USB konektora na zadnej časti kamery. Pri použití zadného krytu s gumovými priechodkami je stále zachovaná odolnosť proti striekajúcej vode.
  Vhodné iba pre Drift HD.