•  
 • GoPro sada držiakov

  GoPro sada držiakov

  GoPro sada držiakov

  GoPro sada držiakov je určená pre majiteľov kamier, ktorí chcú využiť ďalšie možností uchytenia. Sada držiakov obsahuje lepiaci držiak kamery na rovné a zaoblené plochy (moto prilba a pod), rýchloupínaciu pracku na držiaky, vertikálne rýchloupínacie pracky na držiaky, skrutka na držiaky a polohovacie rameno.

  Viac detailov

  GoPro sada držiakov

  GoPro sada držiakov je určená pre majiteľov kamier, ktorí chcú využiť ďalšie možnosti uchytenia. Sada držiakov obsahuje lepiaci držiak kamery na rovné a zaoblené plochy (moto prilba a pod), rýchloupínaciu pracku na držiaky, vertikálne rýchloupínacie pracky na držiaky, skrutka na držiaky a polohovacie rameno. Pomocou vertikálnej rýchloupínacej klipsne možno kameru pripevniť na vertikálne plochy, ako napr. nárazník vozidla, zadná časť prilby, stenu a pod.

  Špecifikácie:
  Obsahuje držiak kamery na rovné a zaoblené plochy (moto prilba a pod) - lepiaca, rýchloupínaciu pracku na držiaky, vertikálne rýchloupínacie pracky na držiaky, skrutka na držiaky a polohovacie rameno .

  Vhodné iba pre GoPro HD Helmet HERO, GoPro HD Motorsports HERO, GoPro Helmet HERO Wide a GoPro Motorsports HERO Wide a samozřejmě GoPro HD HERO2.